Mersin Çobanyıldızı Yatçılık, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Çoban Yıldızı Mersin Taşucu Tekne Turları Facebook Çoban Yıldızı Yatçılık Taşucu Çoban Yıldızı Yatçılık Twitter Çoban yıldızı yatçılık instgram çoban yıldızı yatçılık youtube
 
Venesis Venesis
     GÜNÜBİRLİK TAŞUCU TEKNE TURLARI

 

Sabahın erken saatlerinde adresinizden alınarak başlayan bu rüya gibi tur öğlen saatlerinde Akdeniz’in incisi olan Dana adası ve Barboros koylarında yüzme molaları ile devam etmektedir.

Yüzme molasından sonra eşsiz lezzetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sonrasında süpriz hediyeler ile sizleri yarışmalarımıza dahil ederek turumuza devam ediyoruz.

Akşam üzeri Boğsak’tan hareket ederek güneş gökyüzünden kaybolurken turumuz sona eriyor ve yine evinize bırakıldığınızda son buluyor. Akdeniz’in eşsiz güzelliklerinin, koylarının gezildiği bu tur sayesinde tüm stresinizden arınmış olacaksınız. Aileniz, sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız ile hiç düşünmeden gelebileceğiniz turumuza her zaman bekleriz.

Adaları ve koyları ziyaret ederek size buralarda gezme fırsatları sunuyoruz. Hiç görmediğiniz manzaralar ve hayvanlar sizi bekliyor. Karetta karetta ve fok balıkları ile karşılaşacak onlarla güzel zamanlar geçireceksiniz.

  
    Copyright © 2016 ÇOBAN YILDIZI YATÇILIK. Tüm hakları saklıdır.