Mersin Çobanyıldızı Yatçılık, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Çoban Yıldızı Mersin Taşucu Tekne Turları Facebook Çoban Yıldızı Yatçılık Taşucu Çoban Yıldızı Yatçılık Twitter Çoban yıldızı yatçılık instgram çoban yıldızı yatçılık youtube
 
Venesis Venesis Venesis
     HAKKIMIZDA

 

Firmamız yatçılık konusunda en iyi donanıma bilgi ve beceri tecrübeye sahip yat personeli ve operasyon personelimiz aracılığıyla yerli yabancı konuklarımızın yat turları ve organizasyonları konusunda tekne yat gezilerini eksiksiz hizmet ve tam müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiriyoruz.

Yatçılık firması olarak Silifke ve Mersin arasındaki gidiş dönüş transfer ulaşım hizmet ağımızla 7 gün 24 saat hizmet veren operasyon bölümümüz ile rezervasyon taleplerinizde kısa sürede çözüm üretiyoruz ve tekne gezilerinizin kusursuz geçmesini başarıyoruz. Yüksek standartlı, kaliteli turlarımızda hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak temel kuralımızdır.

Günübirlik tekne turları konusunda mükemmele ulaşmak için sürekli yenilenme  ve gelişme çabası içinde kendimizi bulunduruyoruz. Müşterilerimizin hizmetimiz sonrası memnun kalabilmeleri, çalışanların motivasyonu ve doğru hizmeti firmamızın önceliğidir. 
    Copyright © 2016 ÇOBAN YILDIZI YATÇILIK. Tüm hakları saklıdır.