Mersin Çobanyıldızı Yatçılık, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Çoban Yıldızı Mersin Taşucu Tekne Turları Facebook Çoban Yıldızı Yatçılık Taşucu Çoban Yıldızı Yatçılık Twitter Çoban yıldızı yatçılık instgram çoban yıldızı yatçılık youtube
 
     MEZUNİYET BALOLARI

 

Okul mezuniyetinizi muhteşem bir balo veya kutlama şeklinde yapmak isteyenler için, teknemizi kiralayarak bu eşsiz günü  doyasıya yaşamak isteyenler için muhteşem fırsatlarımız bulunuyor.

Siz de denizin ortasında avazınız çıktığı kadar bağırarak eğlenmek istemez misiniz? Akdeniz iklimi ve denizi ile bilinen muhteşem havalarda muhteşem manzaralara sahip olan bir bölgedir. Bu fırsatı kaçırmayın, unutulmaz bir anı sizlerin olsun..Ayrıca kalabalık bir ortamda delice eğlenme, güneş batımını sevdiklerinle denizin ortasında izleme avantajlarını da kaçırmayın.

Çoban Yıldızı ile bu güzel anları yaşamak bir başka oluyor. Denizin ortasında müsait bölgelerde denize girmek istemez misiniz? Sahilden veya kıyı kenarlarından denize girmek gibi bir havadan daha fazlasını yaşatan bir ortamda denize girmeye ne dersiniz? Eşsiz gizli koyları görmek  fırsatlarının yanı sıra bu macerada foklarda size eşlik edecek. Çoban Yıldızı ile  gerçekten bir başka deneyim olacak sizin için.. Sizde firmamız tarafından   hizmete açılan turlara katılarak denizin ve mezuniyetin keyfini çıkarın. 
    Copyright © 2016 ÇOBAN YILDIZI YATÇILIK. Tüm hakları saklıdır.