Mersin Çobanyıldızı Yatçılık, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Çoban Yıldızı Mersin Taşucu Tekne Turları Facebook Çoban Yıldızı Yatçılık Taşucu Çoban Yıldızı Yatçılık Twitter Çoban yıldızı yatçılık instgram çoban yıldızı yatçılık youtube
 
Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook
     İŞ GEZİLERİ

 

İş gezilerinizde Akdeniz’in en güzel ve gizli kalmış yerlerini keşfetme ayrıcalığını elde etmek için tekne ile Akdeniz yat turlarına çıkmanızı şiddetle öneriyoruz.

Kişi sayınızı önceden belirterek daha büyük yat ve tekne kiralama gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizi de yanınıza alarak çıkacağınız mavi yolculukta en gizemli ve kimsenin görmediği yerleri keşfederek farklı bir deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Tekne kiralayan firmalar isteğe bağlı olarak tayfa ve yat kaptanı gibi hizmetleri de almanız oldukça kolaydır. Bu gibi hizmetlerin yanı sıra tatilcilere isteğe bağlı hizmetçi ve garson da verilmektedir. Bu sayede yat turunuz boyunca Akdeniz’in ortasında soğuk içeceklerle içerek ve istediğiniz yiyeceği temin edebilirsiniz. 
    Copyright © 2016 ÇOBAN YILDIZI YATÇILIK. Tüm hakları saklıdır.